Úvod Co s nízkým tlakem?

Co s nízkým tlakem?

Co se dá dělat s nízkým tlakem?

  • Pokud je člověku zjištěn nízký tlak, doporučuje se změna životního stylu, s důrazem na pohyb a relaxaci.
  • Při akutním projevu hypotenze (točení hlavy, pocity na omdlení) je lépe si lehnout či sednout a zvednutím dolních končetin urychlit transport krve v cévách. Taktéž pomáhá káva, nebo malé množství alkoholu, které poněkud roztahuje cévy.
  • Způsob stravování by u lidí trpících nízkým krevním tlakem měl být upraven na menší, ale časté porce. Při přejedení dochází k náhlému odkrvení mozku a projevy hypotenze se mohou prohloubit. Strava by měla být pestrá a dostatečně slaná.
  • Kouření by se mělo zcela vynechat.
  • Důležitým návykem pro člověka trpícího hypotenzí je opatrné vstávání a změna polohy těla vůbec. Tady nejčastěji dochází k závratím a následným úrazům. Proto je třeba tomu předcházet.
  • Nízký tlak se většinou neléčí medikamenty, mohou jej však pozitivně ovlivnit některé doplňky stravy, které tlak krve vyrovnávají.

Diskuse (19 komentářů)

Cleo, (21. 06. 2015 04:57) Reagovat
Do you mind if I quote a couple of your posts as long as I provide credit and sources back to your webpage?My website is in the very same area of interest as yours and my visitors would certainly benefit from a lot of the information you provide here.Please let me know if this okay with you.Thanks!my blog post Making You Smile: http://www.Makingusmile.net/
Kerry, (20. 04. 2016 02:12) Reagovat
The greatest factor about the on-line mobile strike hhack - gold tool,Emilia: http://hundredbd.com/index.php/component/k2/itemlist/user/79832, strike crack device is usually that it is absolutely basic to use.
Jeff, (20. 05. 2016 07:04) Reagovat
I suppose what they have to see could be the power of duplication. However, when they needed donald trump And Hitler biography: http://abcnews.go.com/search?searchtext=donald+trump, after over a decade running a business, that might provide me some concern. Without knowing everybody personally, I can promise you there is not just a single direct selling guru who hasn't done the effort required and should be where they're.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Krevní tlak.info
Kontakty